GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 10862294
nr 1086 2294
Fat
+ skål+ terrin med lock (ej tillhörande)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 januari 2017
kl 19:50:43
28/1 17:29:57
300 kr
30/1 17:33:07